amerika vize başvurusu

Vize Danışmanlığımız ile herşey kolay

Amerika’ya gitmek için vize sürecine giren herkesin genel problemi Amerika vize evrakları ile ve bazen saçma prosedürlerle uğraşmak. Bu iş özellikle ne yaptığınızı da fazla bilmiyorsanız daha da gerilimli bir hâl alabiliyor. Eğer vizenizi önemsiyorsanız mutlaka profosyonel bir firmadan vize danışmanlığı yardımı almanız önemlidir. Ben ingilizce biliyorum kendim doldurayım veya buna ne gerek var gibi düşünenlerin sonu hazin biten öykülerini defalarca dinlediğimizi söyleyebiliriz. Amerikan Konsolosluğu’nun bilmenizi istediği en önemli nokta, size bir kere vize verilmesi, her zaman vize verileceği anlamı taşımayacağı gibi, ingilizce bilmenizin de size ek hiç bir avantaj sağlamayacağıdır. Her başvuru sıfırdan ve değişik bir vize memuru tarafından değerlendirilir ve o belgelerde sunduğunuz koşullarınıza bakılarak dosyanız onay sürecinden geçer.


Peki sizin başvurunuz için neler yapılacak, bir de bunlara bakalım.

  • Amerika Vize dosyanızı eksiksiz olarak hazırlamak, gereksiz bilgileri çıkarıp, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızı en kolay okunur, sıralı ve açık hale getirmek, yani kısaca sadeleştirmek ve elemek.
  • ABD’ye gitme amacınızı açıklayıcı, seyahatiniz konusunda bilgilendirici ve Amerikan konsolosluğu’na hitaben sizin ağzınızdan ingilizce  bir metin yazmak, size imzalatıp bunu dosyanıza eklemek
  • Uçak ve/veya kalacak yeriniz ile ilgili gerekli reservasyonlarınız (eğer hali hazırda belirlenmemişse) düzenlenir ve bunların detaylarını konsolosluk talebi doğrultusunda çıktı alarak, dosyanıza eklenir
  • Seyahat sigortanız yaptırılır. Böylece Amerika’da başınıza gelebilecek acil durum gerektiren sağlık problemleri durumlarında korunma sağlanır.
  • Amerika vize randevunuz için harç yatırılarak belirlenen gün ve saatte randevunun doğru olarak alınması, bilgilendirilmesi ve zamanı geldiğinde hatırlatılması sağlanır.
  • Vize görüşmesinden önce, sorulabilecek sorulara ilişkin ofisimizde yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon verilir.
  • Her tür sorularınız için sınırsız telefon, online destek ya da ofisimizde yüz yüze destek ile her aşamada 100% bilgilendirmeniz sağlanır.
  • 20 yılı aşkın tecrübemiz ile huzur ve güven ile başvurunuzu yapar ve vizenizi alırsınız.


Amerikavizesi.info olarak, firmamızın vize alma başarı oranı %97.8 civarında seyretmektedir. Bu rakam her yıl revize edilir, bazı yıllar %100’e kadar çıkmıştır.  Genellikle müşterilerimizin nadir de olsa vize alamama nedenleri tamamen firmamız kontrolü dışında gelişen durumlarda vuku bulan, istisnai vize reddi hususlarıdır.

Tavsiyemiz, turistik bir vize bile olsa ne tür vize alacaksanız alın, vize başvurunuzu konusunda tecrübeli ve kendini kanıtlamış bir firmayla yapmanızdır. Keza pasaportunuzda bir “vize reddi” damgası size geri dönüşü olmayan şeyler ve herşeyden önce zaman kaybettirir ve bunun telafisi para veya torpille bile olamaz.

 

 

"Türkiye'nin en tecrübeli vize firması olarak size hizmet vermek bizi her zaman mutlu edecektir."